Rugpjūčio 3 dieną AMKL “Vasaros taurė” įvyko V-turo rungtynės, kuriose trečiąją pergalę iš eilės įsirašė KK “Ekstra” krepšininkai, o Kryžkelių Plienas iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę.

18:00 val., „ Alytaus profesinio rengimo centro“ sporto salėje susitiko AMKL “Vasaros taurė” Vendetta – Kryžkelių Plienas komandos.

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 16:16. Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 29:29.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Kryžkelių Plienas parodė kietą gynybą, bei uraganinį puolimą ir skirtumas tarp komandų išaugo iki  16 taškų skirtumo. Trumpą suolelį turinties Vendetta krepšininkams po prasto trečiojo kėlinio ketvirtajame kėlinyje pritrūko jėgų ir rungtynės baigėsi rezultatu 44:62, 18 taškų skirtumu Kryžkelių Plieno pergale. Kryžkelių Plieno krepšininkams, tai buvo pirmoji pergalė AMKL “Vasaros taurė” turnyre, Vendetta komanda kol kas lieka be pirmosios pergalės.

Vendetta – Kryžkelių Plienas rungtynės baigėsi rezultatu 44:62 (16:16,13:13,3:19,12:14).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1903139/

19:30 val., startavo antrosios rungtynės, kuriose susitiko KK “Ekstra” – Alytaus SRC komandos.

Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių aktyviau pradėjo KK “Ekstra” komandos krepšininkai, kurie savo sudėtyje turėjo pirmąsias rungtynes AMKL “Vasaros taurė” žaidžiantį buvusį LKL lygos krepšininką, alytiškį Mindaugą Sušinską. Jauniesiems Alytaus SRC krepšininkams, tai buvo neparankus, stiprią sudėtį turintis varžovas, kuris turnyrinėje lentelėje žengė, be pralaimėjimų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 34:14. Antrajame kėlinyje KK “Ekstra” krepšininkai išlaikė tempą ir toliau didino persvarą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 34 taškų skirtumu.

Trečiojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė, įsibėgusius “Ekstra” krepšininkus jau buvo per sunku stabdyti. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 103:46. Paskutiniame ketvirtyje Alytaus jaunieji krepšininkai parodė geriausią žaidimą per visus ketvirčius ir vienu tašku pralaimėjo ketvirtą kėlinį 24:23, tačiau bendrame rezultate KK “Ektra” krepšininkai pasiekė triuškinančią pergalę ir pasiekė trečią pergalę iš eilės, Alytaus SRC komanda turi dvi pergales ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

KK “Ekstra” – Alytaus SRC 127:69 (34:14,30:16,39:16,24:23).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1902938/

Parašykite komentarą