Rugpjūčio 20 dieną sužaistos AMKL ,,GRINDUVA” taurės pirmo pusfinalio, pirmos poros antros rungtynės. Pergalę pasiekė ,,Ekstra” komanda, įveikdama ,,Alytaus SRC” krepšininkus. ,,Ekstra” krepšininkai keliauja į finalą, ,,Alytaus SRC” kovos dėl III-vietos.

19:30 val., „ Alytaus profesinio rengimo centro“ sporto salėje susitiko AMKL Vasaros „GRINDUVA” taurės ,,Ekstra” – ,,Alytaus SRC” komandos.

AMKL Vasaros ,,GRINDUVA” taurės pirmo pusfinalio poros antrose rungtynėse sprendėsi, kas rugpjūčio 25 dieną kovos dėl AMKL ,,GRINDUVA” taurės.

Pirmose pirmo pusfinalio rungtynėse ,,Ekstra” krepšininkai susitikę su,,Alytaus SRC” krepšininkais įgijo 36 taškų pranašumą.  Jauniesiems krepšininkams prieš antrasias rungtynes reikėjo įveikti savo varžovus daugiau negu 36 taškų skirtumu.

Prasidėjus pirmam kėliniui ,,Ekstra” turėdami solidų pranašumą po pirmųjų rungtynių atsipalaiduoti neketino ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo 38:14. Antrajame kėlinyje ,,Alytaus SRC” pavyko šiek tiek pristabdyti puolime ,,Ekstra” krepšininkus, bet sumažinti pranašumo ne. Pranašumas tik didėjo ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 120:56.

Po dižiosios pertraukos trečiame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. ,,Ekstra” krepšininkai perimdavo iš varžovų kamuolius ir pasinaudodami ,,Alytaus SRC” klaidomis pelnydavo lengvus taškus.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik sulaukti paskutinio kėlinio sirenos, kuri skelbia, kad į finalą keliauja ,,Ekstra” krepšininkai, o jaunieji ,,Alytaus SRC” krepšininkai kovos dėl III-vietos.

Ekstra – Alytaus SRC rungtynės baigėsi rezultatu 120:56 (38:14,21:12,32:14,29:16).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1914643/

Parašykite komentarą