Rugpjūčio 11 dieną sužaistos VIII- turo rungtynės, atkaklioje kovoje pergalę pasiekė KK”Randers” krepšininkai įveikę KK”Ekstra” komandą, Vanagai užtikrintai laimėjo prieš Alytaus SRC komandą.

18:00 val., „ Alytaus profesinio rengimo centro“ sporto salėje susitiko AMKL “Vasaros taurė” KK “Ekstra”– KK “Randers” komandos.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo KK “Ekstra” ekipa, po pirmojo kėlinio turėdami 3 taškų pranašumą. Antrame kėlinyje KK “Randers” krepšininkai labiau brangino kamuolį, kurė ilgesnes atakas, kurių dėka pavyko sėkmingai užpulti, bei spėti grįžti į gynybą, to pasekoje rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:31 ir jau KK”Randers” krepšininkai buvo priekyje.

Prasidėjus trečiąjam kėliniui aikštelėje ir toliau sėkmingiau atrodė KK “Randers” krepšininkai, kurie rodos jau krovėsi saugų ir reikiamą pranašumą, rezultatas po trečio ketvirčio buvo 40:51. Atrodė, jog KK”Ekstra” krepšininkams jau grįžti į rungtynes nepavyks, tačiau žinant jų charakterį ir kovingumą, jie netik sugebėjo grįžti į rungtynes, bet ir sukurti intrigą iki pat paskutinės sekundės. KK “Randers” krepšininkai pradėjo strigti puolime ir tuo pasinaudoję varžovai, kurė sėkmingas atakas puolime. Rungtynių laimėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Pergalę iškovojo KK “Randers” krepšininkai.

KK “Ekstra” – KK “Randers” rungtynės baigėsi rezultatu 61:63 (16:13,13:18,11:20,21:12).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1906811/

19:30 val., startavo antrosios rungtynės, kuriose susitiko Alytau SRC – Vanagai komandos.

Pirmąjame kėlinyje demonstruodami kietą gynybą, bei uraganinį puolimą Vanagų krepšininkai iškart davė signalą Alytaus SRC jauniesiems krepšininkams, jog rungtynėse lengva nebus. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 7:19. Antrame ketvirtyje po gero pirmo ketvirčio Vanagų komanda tempo nemažino ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 27:52.

Trečiojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje nesikeitė, atakos baigdavosi Vanagų greitomis atakomis, trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 47:83. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje Alytaus SRC krepšininkams atsilikimo sumažinti nepavyko ir teko pripažinti Vanagų komandos pranašumą. Alytaus SRC krepšininkams, tai yra gera patirtis prieš artėjantį MKL sezoną.

Alytaus SRC – Vanagai 63:121 (7:19,20:33,20:31,16:38).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1906812/

Parašykite komentarą