“City pizza” pristato AMKL 2022-06-05 rungtynių apžvalgą.

AMKL 2022-06-05 rungtynių apžvalga

Alytaus miesto krepšinio lygos reguliariajam sezonui artėjant prie pabaigos birželio 5 d. Alytaus profesinio rengimo centro sporto salėje vėl išvydome įdomių krepšinio rungtynių: „Vendetta“ susitiko su „BC Tūzai“ krepšininkais, „KK Randers“ su Alytaus „SRC“ bei vakarą uždarė „BC JUMP“ akistata su „Kryžkelių Plienas“ komanda.

„Vendetta“ – „BC Tūzai“

Jau nuo pat rungtynių starto pranašesni yra „BC Tūzai“ krepšininkai. Jie demonstruoja kur kas labiau užtikrintą žaidimo kokybę, pasižymi dideliu rezultatyvumu ir pirmąjį kėlinį baigia turėdami jau dviženklę persvarą (27:16 po 1 kėlinio „BC Tūzai“ naudai). Antrame kėlinyje vaizdas nesikeičia – „BC Tūzai“ toliau dominuoja, žaidžia aukštu rezultatyvumu, o tam priešnuodžių nesurasdami „Vendetta“ krepšininkai leidžia oponentams įgyti triuškinamą persvarą prieš antrąją rungtynių pusę (57:32 po 2 kėlinio „BC Tūzai“ naudai).

Po didžiosios rungtynių pertraukos žaidimas kiek sulėtėja, labai didelio rezultatyvumo nematyti, tačiau ir trečiajame rungtynių kėlinyje vėl yra pranašesni „BC Tūzai“ krepšininkai, kurie prieš lemiamą ketvirtį įgyja persvarą, sunkiai leidžiančią galvoti „Vendetta“ krepšininkams apie išsigelbėjimą (75:44 po 3 kėlinio „BC Tūzai“ naudai). Paskutiniajame, ketvirtajame kėlinyje toliau pranašesni yra „BC Tūzai“. Nors stipriai pirmaujančiai ekipai lieka tik formalumai, komanda nežada nusileisti ar atsipalaiduoti ir rezultatyviai sužaidę lemiamą ketvirtį užsitikrina triuškinamą pergalę prieš „Vendetta“ rezultatu 99:60 (27:16, 30:16, 18:12, 24:16) ir išlieka nenugalėti reguliariajame sezone.

„Vendetta“: Deividas Anušauskas 14 (9 atk. kam.), Lukas Baliulevičius 12 (13 atk. kam.), Haroldas Ratkevičius 11 (8 rez. perd.).

„BC Tūzai“: Ignas Sinkevičius 33 (28 naud.), Audrius Abarius 17, Kajus Okmanas ir Osvaldas Mačernis po 12.

 

„KK Randers“ – Alytaus „SRC“

Pirmajame rungtynių kėlinyje „KK Randers“ demonstruoja užtikrintą žaidimą – jau nuo pat pirmų varžybų minučių kontroliuoja rungtynių eigą ir tai leidžia jiems susikrauti solidų 14 taškų pranašumą pasibaigus pirmajam rungtynių ketvirčiui (25:11 po 1 kėlinio). Antrame kėlinyje vaizdas per daug nepasikeičia, nors ir Alytaus „SRC“ rungtyniauja kiek užtikrinčiau negu pirmame rungtynių ketvirtyje, tačiau vis tiek „KK Randers“ išlieka rezultatyvesni ir, išeidami į ilgąją rungtynių pertrauką, turi triuškinamą pranašumą (51:29 po 2 kėlinio).

Po didžiosios pertraukos žaidimas susilygina – abi komandos rungtyniauja rezultatyviai, keičiasi taikliais metimais, tačiau Alytaus „SRC“ krepšininkams prisivyti varžovų nepavyksta ir komandas vis dar skiria 20 taškų pasibaigus trečiajam kėliniui (73:53 po 3 kėlinio „KK Randers“ naudai). Lemiamajame rungtynių ketvirtyje visiškai dominuoti prieš savo oponentus pradeda „KK Randers“. Žaisdami užtikrintą žaidimą ir neleisdami į tai atsakyti varžovams, švenčia triuškinamą pergalę rezultatu 102:63 (25:11, 26:18, 22:24, 29:10).

„KK Randers“: Bartas Aleksandravičius 31 (21 naud.), Vilius Miglinas 22 (16 atk. kam., 25 naud.), Albertas Jakubauskas (10 atk. kam., 30 naud.) ir Gediminas Navickas (19 atk. kam., 40 naud.) po 19.

Alytaus „SRC“: Nojus Kazlauskas 19, Matas Osinskas 13, Naglis Šeštakauskas pridėjo 8.

 

„BC JUMP“ – „Kryžkelių Plienas“

Pirmajame rungtynių kėlinyje solidžiau atrodo praėjusių metų Mažosios taurės nugalėtojai „BC JUMP“ krepšininkai, kurie praėjus kiek mažiau nei pusei pirmojo kėlinio jau turi dviženklę persvarą 12:2. „Kryžeklių Plienas“ kėlinio pabaigoje šiek tiek atsigauna ir mažina atsilikimą. „BC JUMP“ baigdami pirmąjį kėlinį turi 6 taškų pranašumą – 17:11. Antrame kėlinyje vaizdas kiek pasikeičia ir čia jau šiek tiek pranašesni yra „Kryžkelių Plienas“ žaidėjai, laimėdami kėlinį trimis taškais išeina į ilgąją rungtynių pergalę turėdami 3 taškų deficitą (28:31 po 2 kėlinio).

Po didžiosios rungtynių pertraukos rungtynių kontrolę į savo rankas perima „Kryžkelių Plienas“ krepšininkai. Jie pradeda dominuoti, primeta savo žaidimą varžovams ir pasibaigus trečiajam kėliniui turi dviženklį pranašumą – 49:39. Lemiamajame rungtynių ketvirtyje abi komandos nedemonstruoja rezultatyvaus žaidimo, tačiau žaidžia apylygiai, o tai „Kryžkelių Plienas“ krepšininkams nėra problema, nes jie pranašumo neišbarsto, o kaip tik jį neženkliai padidina ir švenčia pergalę rezultatu 63:51 (11:17, 17:14, 21:8, 14:12) prieš „BC JUMP“.

„BC JUMP“: Nauris Zenkevičius 15, Andrej Golovin 12, Šarūnas Totoraitis pridėjo 7.

Kryžkelių Plienas“: Tadas Sakalauskas (11 atk. kam.) ir Artūras Kaminskas po 12, Artūras Babravičius 11 (8 atk. kam.).

 

 

 

Parašykite komentarą