AMKL IX-ture rugpjūčio 12 dieną užtikrintą pergalę iškovojo “Randers” komanda įveikdama “Vendetta” krepšininkus, antrose rungtynėse po kietos kovos “Kryžkelių Plienas” nugalėjo “Jump” krepšininkus.

18:00 val., „ Alytaus profesinio rengimo centro“ sporto salėje susitiko AMKL „Vasaros taurė” „Randers”– „Vendetta” komandos.

Pirmajame kėlinyje rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo „Vendetta” komanda, tačiau ilgai nelaukus „Randers” krepšininkai pabandė taiklumą iš tolimos distancijos ir rezultatą išlygino. Puolime „Randers” krepšininkai atrodė geriau ir po pirmo kėlinio  rezultatas buvo 22:18.
Antrajame kėlinyje „Vendetta” krepšininkams, niekaip nepavyko įveikti kietos ir kibios varžovų gynybos, skirtumas tarp komandų didėjo ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 54:25.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Randers” greitas puolimas sustojo, daugiau žaidė pozicinį krepšinį, kadangi varžovai neleido lengvai užpulti, geriau atrodė gynyboje ir rezultatas po dviejų kėlinių buvo 73:42. Tačiau viskas pasikeitė paskutiniame ketvirtyje, „Randers” krepšininkams įgyto pranašumo neužteko ir net neplanavo sustoti, bei pradėjo dar labiau didinti pranašumą prieš „Vendetta” krepšininkus. Po įspūdingo Igno Sinkevičiaus pasirodymo „Randers” krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę, o „Vendetta” krepšininkams niekaip nepavyksta pasiekti pirmosios pergalės. Rungtynės baigėsi 47 taškų „Randers” komandos pranašumu.

Randers– Vendetta rungtynės baigėsi rezultatu 103:56 (22:18,32:7,19:17,30:14).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1906813/

 

19:30 val., startavo antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Kryžkelių Plienas” – „Jump” komandos.

Komandoms, tai buvo principinė kova. Nuo pat pirmos minutės pirmajame kėlinyje matėsi, jog komandos viena kitai lengvai pergalės neatiduos. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 14:14. Antrame kėlinyje pranašumą pradėjo rodyti Jump” krepšininkai, kuriems sekėsi geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių, bei užtikrinčiau užbaigti atakas ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 30:35.

Po ilgosios pertraukos „Kryžkelių Plienas” aikštelėje atrodė geriau, užtikrinčiau ir vis dažniau vertė klysti „Jump” krepšininkus. Per antrąjį kėlinį „Kryžkelių Plienui” pavyko ne tik panaikinti turėtą skirtumą, bet ir įsiveržti į priekį. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 54:48. Paskutiniame ketvirtyje “Jump” krepšininkams jau sekėsi lengviau užpulti prieš varžovų aikštės gynybą, bet prastas trečias kėlinys pergalę dovanojo „Kryžkelių Plienas” komandos krepšininkams. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:60.

Kryžkelių Plienas – Jump 69:60 (14:14,16:21,24:13,15:12).

Rungtynių statistika:

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/LML/1906814/

Parašykite komentarą