Alytaus miesto krepšinio lygos startas – balandžio 24 dieną!

Alytaus miesto krepšinio lygos (AMKL) komandų registracija jau baigėsi. Šiais metais norą dalyvauti išreiškė net 11 ekipų, dėl ko džiaugsmo neslepia lygos organizatorius Deividas Prieskienis: „Džiugu, kad AMKL šįmet sulaukė dar didesnio susidomėjimo tarp krepšinio mėgėjų bei dar didesnio noro dalyvauti pirmenybėse. Laukiam gerų startų, o komandos laukia palaikymo sporto salėse. Beje, antrus metus iš eilės bendradarbiaujame su Alytaus profesinio rengimo centru ir džiaugiamės, kad jie mus svetingai priima į savo namus.“

Šeštadienį, t. y. balandžio 16 d., komandų atstovai traukė burtus. Jų metu sužinojome, kaip komandos pasiskirstė į dvi grupes (A ir B). A grupėje varžysis „Ekstra“, „Kryžkelių Plienas“, „Vanagai“, „JUMP“ ir „Drumstas“. B grupėje – „Vendetta“, „ASRC“, „KASP 1R“, „Randers“, „Birštonas SC“ ir „BC Tūzai“. Kiekvienos grupės ekipos žais tarpusavyje vieno rato sistema. Galiausiai išaiškėjus komandų lygiui, žinosime, kurios komandos varžysis APRC (Mažojoje) ir kurios – „Grinduva“ (Didžiojoje) taurėje. AMKL 2022 startuoja balandžio 24 dieną. Rungtynių tvarkaraščiai skelbiami mūsų puslapyje (https://amkl.lt/).

Ar „Ekstra“ ekipai pavyks apginti „Grinduva“ taurės čempionų vardą? Ar „JUMP“ komanda kils į „Grinduva“ taurę, ar sieks apginti APRC taurėje iškovotą titulą? Tai ir dar daugiau pamatysime šiame sezone. Pažadame daug konkurencingų ir intriguojančių mūšių krepšinio aikštelėje!

Sezono pabaigoje bus renkamas simbolinis startinis penketukas ir tiek APRC, tiek „Grinduva“ taurės finalo MVP (naudingiausias žaidėjas). APRC taurėje bus apdovanota viena komanda, o „Grinduva“ taurėje – net trys! Tačiau visi žinome, kurio apdovanojimo komandos sieks įnirtingiausiai.

Rungtynių apžvalgas pristato „City pizza“ – pergalės skonis.

Parašykite komentarą