Alytaus miesto krepšinio lyga atgimsta: komandos rungsis dėl „Vasaros taurės“

Alytaus miesto krepšinio lyga (AMKL) atgimė iš naujo ir jau kitą savaitę prasidėsiančiame Alytaus krepšinio „Vasaros Taurė“ turnyre komandos kovos dėl stipriausiųjų titulo.

„Džiaugiamės, kad vasaros metu komandos parodė didelį norą dalyvauti AMKL „Vasaros taurėje“. Turnyre dalyvaus septynios komandos. Tai įrodo, kad komandų žaidėjai yra išsiilgę krepšinio. Tikimės, kad atsinaujinusi AMKL padės populiarinti krepšinį ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą Alytaus krepšinio mėgėjų tarpe, o sportui prijaučiantiems alytiškiams pasiūlyti įdomiai ir turiningai praleisti laiką palaikant savo favoritus“, – sakė Deividas Prieskienis, vienas iš AMKL organizatorių.

Planuojamas Alytaus krepšinio „Vasaros Taurė“ turnyro startas – liepos 21d. AMKL „Vasaros taurėje“ dalyvaus KK RANDERS, KK EKSTRA, BC JUMP, VANAGAI, ALYTAUS SRC, KRYŽKELIŲ PLIENAS, VENDETTA komandos.

Pasak D. Prieskienio, komandos sužais tarpusavyje vieno rato sistema ir išsiaiškins turnyrinėje lentelėje užimtas vietas.

Antrame etape turnyro lentelėje komandos užėmusios pirmą, antrą, trečią ir ketvirtą vietas, keliaus į AMKL „Didžioji taurė“ pogrupį. Komandos, užėmusios penktą, šeštą ir septintą vietas, keliaus į AMKL „Mažoji taurė“ pogrupį. Taip bus išsiaiškinti AMKL „Didžioji taurė“ ir  „Mažoji taurė“ nugalėtojai, kurių lauks apdovanojimai.

AMKL lyga dėkoja Alytaus profesinio rengimo centrui ir Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrui už suteiktą galimybę rungtyniauti jų sporto salėse.

Jau greitai AMKL turės ir internetinį puslapį www.amkl.lt, kuriame bus galima rasti visą su krepšinio lyga susijusią informaciją (tvarkaraščiai, statistika, naujienos ir kt). Šioje svetainėje bus galima rasti ir turnyro nuostatus.

Parašykite komentarą